Flash Logo.

Contact Us

Norma Delaney

675 Witter Gulch
Evergreen, CO 80439 USA

303.679.8878
303.679.8848 fax

norma@newbreath.net

This is all possible due to the creator, Garret.


Wiadomość Isis

Nadszedł czas na nasze połączenie. Podczas tego połączenia przetransmituję energie oraz słowa, które są specjalnie dla Ciebie. Najlepszym sposobem dla Ciebie, by otrzymać te energie jest oparcie się wygodnie w krześle i przyjmowanie Świadomych Oddechów.

Po prostu kontynuuj zanurzanie się głęboko do brzucha, głębiej do brzucha. Czy każdy z was da sobie chwilę, by zanurzyć się głęboko do własnego brzucha? Tak, to jest nieskazitelny sposób, zatopić się, usiąść w misie własnego brzuszka. Każdy człowiek ma tą słodką przestrzeń; możesz usiąść we własnym brzuszku.

W prawdzie to jest kielich. Wyśmienity kielich, na który ludzkość poluje od zawsze. Ten kielich, trochę jak twoje biodra, utrzymuje świętą przestrzeń, bo tam jest twój uświęcony dom. Dom Ciebie, twojej Duszy, tej Świętości, którą jesteś.

Zatapiając się pozwalasz swojej świadomości rozpuścić się i wrócić do domu. Domu będącego w utuleniu, w kołysce, kołysce/kielichu tej wyśmienitej energii Ciebie. Tak, ona cię ukołysze, utuli Cię i poniesie gdy zatopisz się głęboko w tę świętą przestrzeń. Twoja dusza jest tak cudowna, daleko poza zrozumieniem ograniczonego umysłu.

Wcześniej opowiadałam historię wykorzystanego dziecka. Tak ważnym jest dostrzec, że gdy jest się fizycznie wykorzystanym, dusza pomoże Ci opuścić fizyczne ciało. Czy nie wiedzieliście, że to właśnie jest jednym z powodów dla którego macie trzecie oko? Ono jest jak lufcik na okręcie. Uciekaj, biegnij, spadajmy stąd. Przestań być w swoim ciele to kluczowe energie jakie dusza transmituje człowiekowi. Biją nasze ciało; to boli, to bolesne. Zmykaj z doświadczania fizyczności. Użyj swoich psychicznych zdolności by usiąść ponad ciałem, by nie czuć.

Dusza w pełni miłości mówi: "Chodź, pomogę Ci. Razem możemy zwiać." Wtedy fizyczne ciało jest częściowo opuszczone. Nie możesz się całkowicie odłączyć, bo wtedy umarłbyś. Tylko uniesienie się do poziomu ramion albo wyżej jest wystarczające by dłużej nie czuć. Stajesz się drętwy; idziesz spać. Sen dla małego dziecko często wydaje się bezpiecznym wyjściem; to prawie jak bycie martwym. Dla tego małego dziecka które przeszło fizyczną traumę. Albo gdy dziecko jest w domu z bardzo energetycznymi rodzicami, którzy wydają hałaśliwe dźwięki, bardzo często te dźwięki bombardują ciało fizyczne tak więc dziecko pójdzie spać i opuści ciało.

Cała ta zdolność to przetrwanie. Przetrwaj, uciekaj od tego wszystkiego bombardującego fizyczną jaźń, są podstawowym sposobem, jakim Dusza pomaga człowiekowi. Dusza wie, że człowiek potrzebuje czasu by ewoluować. Fizyczność mówi: "Łoł! To za dużo doznań, za dużo bólu, muszę odejść." Dusza mówi: "Pokażę Ci jak." Tak więc Dusza zawija się w tę przestrzeń, która pozwala nam pójść sobie, schować się, tak. To mechanizm przetrwania, tak błyskotliwie skonstruowany. To narzędzie, którego używa dusza byśmy mogli przetrwać  w fizycznej postaci, fizycznym ciele, aż nie dojrzejemy. Gdy ewoluujemy i nauczymy się być w ciele, non stop zaczynamy doświadczać boskiego człowieka a nie ograniczonego, wystraszonego człowieka.

Ten ziemski świat jest światem dualności. Ludzie grają w obie gry, ciemność i światło, by doświadczyć całej pełni jaka jest oferowana. Pełni, by wiedzieć jak to jest być ograniczonym; pełni bycia w swojej mocy i prawdziwego pamiętania: Kiedy się przebudzamy, pamiętamy że chodzi o bycie autentycznym twórcą!

Żyjąc ludzie bawią się w obiema połowami gry. Wtedy patrzysz poprzez drogę i widzisz innego człowieka grającego w grę, możesz mieć kompasję. Przejście przez doświadczenie pozwala mieć współczującą świadomość.

Gry są wspaniałymi narzędziami uczenia się dla tych dziecinnych części w każdym człowieku. A kiedy zaczniesz mieć współczucie dla siebie, kompasję dla bycia człowiekiem oraz kompasję dla innych, transformacja rozpoczyna się.

Tylko odważni i nieustraszeni chcą być ludźmi, czy wiedzieliście o tym? Jesteście najwspanialsi! Tak. To dlatego przypominamy wam, proszę honorujcie siebie, proszę honorujcie błyskotliwość siebie za śmiałość bycia w fizycznej formie, by smakować, by dotykać, by wąchać, by słyszeć, by być tą żyjącą istotą którą jesteś, by udawać że wszystko zapomniałeś. To bardzo odważne udawać, ale jest to częścią gry.

Tak! Udajecie przewspaniale! Czy to udając, że wasz klucz nie otworzy drzwi czy że nie rozumiecie, wszystko to chowa ciebie przed tobą. Dla czegokolwiek, udawać  to by trzymać ciebie w graniu w gry podczas gdy ewoluujesz,  gdy rozkwitasz do tego kim naprawdę jesteś.

Małe dziecko często wkłada ubranie swojej mamy by powiedzieć: „Spójrzcie na mnie; udaję że jestem całkiem dorosła.” I uśmiechacie się by uznać tę grę. Potem powiecie: „Och! Idze Ci naprawdę wspaniale.” Tak samo jest z innymi grami, które powodują fizyczny ból. Kontynuujesz aż zdasz sobie sprawę: „Nie muszę dłużej sprawiać sobie bólu. Mogłabym kochać siebie. Mógłbym kochać siebie. Czy jestem pełen chęci by kochać siebie tak bardzo, że słyszę tę niesłychaną prawdę płynącą z rdzenia tego kim jestem?”

Tak, to jest zdumiewające odkrycie, gotowość do bycia pełnią siebie.

Część z was słyszała nas, jak opowiadaliśmy opowieść o śmiałości, by być Pasterzem. Pasterz to ten, który stoi dzielny i wysoki tak, że wszystkie owieczki, aspekty jaźni mogą widzieć Pasterza, gdy on lub ona stoi stabilnie mówiąc: „Chodź, chodź, Ja jestem Drogowskazem.” Oto kim jest Pasterz. Pasterz jest drzwiami, albo drogowskazem dla wszystkich owieczek, aspektów jaźni. Czy chcesz być tym głosem autorytetu, tym liderem dla osobowości? Czy jesteś gotowa, by być tą która inspiruje owieczkę do powrotu do domu? Każdy malutki aspekt ciebie może wrócić do domu. Wrócić do domu, ponieważ masz tak bezwarunkową kompasję i miłość.

To nie są słowa, które możesz sobie zwyczajnie mówić. Musisz to demonstrować. Każdego dnia Pasterz i owieczki żyją razem; musisz pozostać konsekwentna i demonstrować to. Nie chodzi o to, co mówisz, ale o żywą demonstrację. Codziennie, poprzez pozostawanie w domu świętego rdzenia ciebie, bądź prawdziwym Pasterzem dla siebie. To jest nowa siła życia w pełni. Czy grasz w grę zwaną Mojżesz przewodzący wielu, czy grasz w grę bycia Pasterzem dla owiec aspektów siebie, twoje nowe osobiste stado nazywane twoim Nowym Życiem.

Jest to podróż oferowana każdemu człowiekowi. Zostań ograniczeniem, którym myślisz że jesteś albo odważ się stać kim naprawdę jesteś jako przebudzony Boski człowiek. W moich, Isis, czasach naszym celem było być wcieleniem naszej Duszy/człowieka. I właściwie to jest teraz oferowane. Pozwól romansowi pomiędzy Duszą i jej ludzką kreacją płynąć i wzrastać.

Chodź, chodź, możesz zawsze być bezpieczny ze mną, jako Boskim Człowiekiem, staje się nową przewodnią pieśnią. Bądź światłem bezpieczeństwa i miłości, bezgranicznej. Każde włókno, każda owieczka aspekt, każde wspomnienie, każde wierzenie, każda zabawa mnie upadającego w miłość i powrót do domu.

One, kiedy patrzą na tą przestrzeń ciebie, ten głos autorytetu, alfa lidera ciebie, są zainspirowane by ufać, czy tylko siedzą mając nadzieje i udając? Może tym razem możemy ci zaufać, może nie uciekniesz.

Wiedz to! Jest to deklaracja, że skończyłeś z uciekaniem. Jesteś pełen pragnienia bycia wszystkim kim jesteś. Tak, pragniesz przestać mówić wybieram i stajesz się tym nowym wyborem. Teraz jest czas na demonstrowanie tego. Czy pragniesz być wszystkim kim jesteś, aby inspirować aspekty siebie? Być autentyczną dla wszystkich grających części, opowieści i przygód historii Ciebie?

 Czy to nie to uczynił Mojżesz, gdy patrzył w twarz każdego i każdej z tych, którzy za nim podążali? Świadomie ogłosił „Chodźcie, jesteś bowiem częścią mnie. Chodźcie, pokażę wam nową drogę. Pokażę wam nowy sposób by prawdziwie żyć.” Zapytał wielu „Czy chcesz pójść ze mną?” Opuścimy tę przestrzeń, gdzie dotąd żyliśmy, krainę historii i zasad, i opresji, i powędrujemy razem. Obiecuję jednak prowadzić cię, prowadzić cię w nowy sposób, także możesz zacząć widzieć i przypomnisz sobie kim naprawdę jesteś. Człowiekiem, który jest wibracją niekończącej się kreatywności.

Nazywamy to ścieżką Promieniowania. Ścieżka Promieniowania pójdzie przed tobą, jeśli tylko pozwolisz temu nowemu ty być Prawdziwym ty, który żyjesz w tym ciele i tym życiu. By wszyscy zobaczyli, ci którzy pragną patrzeć oczami swojej duszy, nie oczami głupiutkiego ograniczonego człowieczka, ponieważ te oczy zostały wyszkolone do patrzenia strachem. Kiedy zdejmiesz te okulary i zobaczysz oczyma duszy, widzimy przed tobą ścieżkę Promieniowania, która jest wyłożona przed tobą. Poprowadzisz ich do życia jako nowy dynamiczny człowiek.

Mojżesz dokonał tej ziemskiej demonstracji, by zainspirować wielu. Wstawajcie! Przebudźcie się i ujrzyjcie swoją ścieżkę przed sobą. Czy jesteście chętni. Czy jesteście gotowi przestać być owcą, która podąża, aby być Pasterzem który prowadzi? Czy jesteście chętni?

To jest wszystko, czego naucza Isis. Isis jest chętna być wcieleniem czystej kreatywności. W każdym momencie, tworząc, tworząc nowe. W każdym momencie, chce. A wtedy, zaproszenie brzmi: czy ty? To nie tak, że Isis jest ostateczną odpowiedzią. Ona przychodzi tylko by inspirować. Jeśli ty jesteś chętna być tą fontanną nieskończonej kreatywności, czy będziesz? Wdychaj wibracje tej duszy, tą błyskotliwość wszystkiego kim jesteś, niekończącą się, współczującą kreatywność. Oddychaj tak głęboko, przyjmując, przyjmując te tańczące promienie kreatywności. Czy dasz pozwolenie? Czy pozwolisz? Tak, bo Isis chce podzielić się tym darem dla ciebie do wcielenia w fizyczną formę i bycia tu i teraz.

Jako liderzy tego zgromadzenia Isis, my, kochając kompasją, zapraszamy cię do bycia błyskotliwością przepływu twojej Duszy. Jak wiele rzeczy w życiu, jak dzień i noc, bo w tym wymiarze dualności zawsze jest początek, środek i koniec. Bardzo podobnie jak wasze ogrodowe kwiaty. Jest pączek, pełne rozkwitanie a potem znowu zasypiają by raz jeszcze powrócić do Ziemi. I tak było z oryginalną szkołą Isis. Przepływ nauk Isis, która mówiła: ośmiel się być, ośmiel się być tym żywym wcieleniem. Ośmiel się nie podążać, nie kopiować ale być. Bądź tym naczyniem czystej kreatywności. To bardzo inne, od tego co umysł opisuje jako kreatywność.

Czy chcesz być wcieleniem tej Duszy, którą jesteś, być wystarczająco dzielną by inni ujrzeli autentyczną ciebie? Nie uciekaj, nie chowaj się, nie bój się że ich przeciążysz bo w prawdzie zainspirujesz ich kiedy zaświecisz. Przyjmij tę pełną kompasji miłość która zaprasza: Chodź, chodź za mną.

Wszystkim co powiedział Mojżesz było, nie jestem większy niż, czy lepszy niż. Zaprosił innych do przebudzenia się. Nalegał, chodź, chodź, robię to by ci przypomnieć, ty także możesz to zrobić. Jak ponad, tak na ziemi „Bądź tym autentycznym zwanym ty” w ludzkiej formie. Jestem tą istnością, która jest niebem i ziemią łączącymi się razem, by być pełnią, promieniować dla innych do ujrzenia. Inspirować, obudź się, obudź się, pamiętaj kim naprawdę jesteś, bo twoja Dusza wie.

Im więcej oddychasz ze swoją Duszą by ją usłyszeć, poczuć ją, przyjąć i zakochać się w tym kim naprawdę jesteś, te drzwi otwierają się. Twoja energia Isis tylko zaprasza: „Czy będziesz tym, kim naprawdę jesteś? Czy odważysz się być istnością wszystkiego co jest, pełni, prawdy ciebie? Czy jesteś chętny być tak dzielną by inspirować innych do pamiętania kim i czym są?”

Bo w tym czasie, w tej wibracyjnej przestrzeni, jest pełnia wiedzenia będziesz bezpieczna by się przebudzić, bezpieczny by się przebudzić teraz. Nie bój się. Nie bój się. Wejdź głębiej do swojego brzuszka jeśli czujesz strach. To jest kłamstwo; strach to kłamstwo. Nie obawiaj się, nie zostaniesz skrzywdzona w tym życiu. Teraz jest bezpiecznie przebudzić się, być kim naprawdę jesteś, ponieważ niebo i ziemia schodzą się razem dla tego zaproszenia ciebie do płynięcia w wielkość wszystkiego kim ja jesteś.

Isis przychodzi w tym właśnie czasie by być chętną do ośmielenia się do wcielenia w to kim naprawdę jesteś, Boskiego Człowieka. Ośmiel się! Odważ się przebudzić. Ośmiel się przebudzić. Odważ się rozkwitnąć żeby wszyscy mogli zobaczyć, zainspirować, by pamiętać. „Ach! To tylko ja!” Przebudź się! Przebudź się do tej wspanialszej prawdy, tej wspanialszej prawdy. Jeden oddech na raz, jeden oddech naraz. Bowiem kwiaty w własnej błyskotliwości demonstrują wciąż i wciąż: rozkwitają jeden oddech na raz, jeden płatek na raz, jeden oddech na raz. Nie eksplodują w jednym momencie. Robią to delikatnie, delikatnie.

Więc my także zapraszamy was: jeden krok na raz, jeden oddech na raz. Tak, tak, tak. Stojąc na błyskotliwości własnej duszy, ona będzie cię trzymać mocno, mówiąc: „Chodź, otwórz się na nas, otwórz się na nas by być wszystkim kim jesteś, „istnością” wszechświata, „istnością” wszelkiej „istności” by wpłynęła we mnie. Ośmielając się bym mogła być, widzialna dla was.” Nic więcej, nic mniej.

Tak dużo więcej niż ten mały umysł może ogarnąć. Nie bój się. Nie bój się. Rób to bardzo współczująco, współczująco. Tak, jeden oddech na raz, jeden oddech na raz. Tak.

Tak, dziękuję ci. Dziękuję ci, że pozwoliłeś nam podzielić się z sobą. Dziękuję.

* * *

tłumaczył: Łukasz Sałek