Flash Logo.

Contact Us

Norma Delaney

675 Witter Gulch
Evergreen, CO 80439 USA

303.679.8878
303.679.8848 fax

norma@newbreath.net

This is all possible due to the creator, Garret.


Message From Isis  -  מסר מאייזיס

זהו הזמן שלנו להתחבר. בחיבור הזה אני אעביר רטט, כמו גם מילים, רק בעבורך. אתם יכולים להכין את עצמכם לקבל בצורה הטובה ביותר על ידי כך שתשקעו בתוך הכיסא, ותתחילו את הקבלה מהנשימה התודעתית שלכם.

פשוט רק המשיכו לשקוע עמוק יותר אל הבטן שלכם, עמוק אל תוך הבטן. האם כל אחד ואחת מכם מוכן לקדיש רגע על מנת לתת לעצמו לשקוע עמוק יותר אל תוך הבטן? כן, זוהי הדרך הטהורה, שוקעים, יוֹשבים בתוך השקע של הבטן שלכם. לכל אדם יש את המקום המתוק הזה; אתם יכולים לשבת בתוך הבטן שלכם.

המרחב הזה הוא באמת הגביע. הגביע הענוג הזה שאנשים יצאו לחפש מאז ומעולם. הגביע הזה, ממש כפי שעצמות הירכיים שלכם אוחזות את המרחב המקודש שלכם, כיוון שזהו הבית הקדוש של עצמכם. הנשמה שלכם, הקדוּשה שהיא אתם.

בזמן שאתם שוקעים ונותנים לתודעה הנמזגת שלכם לבוא הביתה. הביתה, להיות מוחזקים בתוך העריסה, העריסה/ גביע של האנרגיה המיוחדת הזאת שלכם. כן, זה ילטף אתכם ויחזיק אתכם אם תשקעו עמוק אל תוך המרחב המקודש הזה. הנשמה שלכם היא נס כל כך בוהק, הרבה מעבר לתפיסתו של המוח המוגבל.

קודם לכן סיפרתי את הסיפור על ילד שהתעללו בו. זה חשוב לשים לב שכאשר מתעללים באדם באופן פיזי, הנשמה תעזור לו לעזוב את הגוף. האין אתם יודעים שזוהי אחת הסיבות מדוע יש לכם עין שלישית? זוהי דלת יציאה נהדרת. לברוח, לנוס, לצאת מכאן. להפסיק להיות בתוך הגוף הן אנרגיות המפתח שהנשמה תשדר לאדם. הם מכים את הגוף; זה כואב, זה מכאיב. לצאת מתוך ההתנסות הפיזית. השתמש ביכולת הרוחית שלך לשבת מעל הגוף, לא להרגיש.

הנשמה אומרת באהבה: "בוא, אני אעזור לך. ביחד אנחנו יכולים להיעלם." הגוף הפיזי אז מפונה באופן חלקי. אתם לא יכולים להתנתק לגמרי כיוון שאז הגוף ימות. רק לעלות מעל הכתפיים או יותר זה מספיק על מנת שלא תחושו עוד. אתה הופך לחסר תחושה; הולך לישון. שינה בעבור ילד קטן הרבה פעמים נראה כדבר בטוח; זה כמו למות. כיוון שהילד הקטן הזה עובר טראומה פיזית. או אם הילד נמצא בבית עם הורים שהם מאוד רועשים אנרגטית שמפיצים קולות מאוד רועשים, פעמים רבות הקולות מפציצים את הגוף הפיזי ואז הילד הולך לישון, ועוזב את הגוף.

היכולת הזאת היא הישרדותית. לשרוד, לברוח מכל אשר מפציץ את העצמי הפיזי, זאת הדרך הראשונית שבה הנשמה עוזרת לאדם. הנשמה יודעת שהאדם צריך זמן על מנת להתפתח. הפיזי אומר: "וואו! יותר מדי רגשות, יותר מדי כאב, אני חייב לעזוב." הנשמה אומרת: "אני אראה לך איך." אז הנשמה נכרכת סביב המרחב הזה שעוזר לנו לברוח, להסתתר, כן. זהו מכאניזם הישרדותי שנוצר כל כך בחוכמה. זהו כלי שהנשמה משתמשת בו כך שנוכל לשרוד בהיותנו בצורה הפיזית, הגוף הפיזי, עד שנתבגר. כאשר אנחנו מתבגרים ולומדים איך להיות בתוך הגוף, כל הזמן, אנחנו מתחילים לחוות את האדם האלוהי, לא את האדם המוגבל והמפוחד.

העולם הזה של כדור הארץ הוא עולם של דואליות. בני אדם משחקים את שני המשחקים, אור וחושך, לחוות במלאות את מה שמוצע. לדעת במלאות מה זה להיות מוגבל; המלאות של להיות מועצם ובאמת להיזכר: כאשר אנחנו מתעוררים אנחנו זוכרים מה זה להיות יוצר אוטנטי!

על ידי כך שבני אדם חיים במלאות, הם משחקים את שני חצאי המשחק. ואז כאשר אתם מסתכלים במהלך הדרך ורואים עוד אדם שמשחק משחק, אתם יכולים להיות בעלי חמלה. על ידי כך שחוויתם את ההתנסות זה מאפשר תודעה של חסד.

משחקים הם כלי למידה מדהים לחלקים הילדותיים האלו שבכול אדם. וכאשר יש לכם חמלה בעבור עצמכם, חמלה של להיות אדם, וחמלה לאחרים הטרנספורמציה מתחילה.

רק האמיצים והנועזים מוכנים להיות בני אדם, האם ידעתם זאת? אתם מדהימים ביותר! כן. זאת הסיבה מדוע אנחנו דוחקים בכם, בבקשה כבדו את עצמכם, בבקשה כבדו את הזוהר שלכם על ההעזה להיות בצורה הפיזית, לטעום, לגעת, לשמוע, להיות האחד החי הזה שאתם, להעמיד פנים ששכחתם את הכול. זה מאוד אמיץ להעמיד פנים אבל זה חלק מהמשחק.

כן! אתם מעמידים פנים כל כך נפלא! באם זה להעמיד פנים שהמפתח שלכם לא פותח את הדלת או להעמיד פנים שאתם לא מבינים, שהכול מתחבא מפניכם. או כל דבר אחר, העמדת הפנים היא על מנת להשאיר אתכם משחקים את המשחקים שלכם בזמן שאתם מתפתחים, בזמן שאתם פורחים אל מי ומה שאתם באמת.

ילד קטן לעיתים לובש את התלבושות של אימו ואומר: "תסתכלו עלי; אני מעמיד פנים שאני גדול." ואתם מחייכים, צוחקים ומכירים במשחק. ואז תגידו: "הו! אתה עושה את זה כל כך טוב." זה אותו הדבר עם המשחקים האחרים, שגורמים לכאב פיזי. אתם ממשיכים עד שאתם מבינים: "אני לא חייב להמשיך לגרום לכאב יותר. אני יכול לאהוב את עצמי. אני יכול לאהוב אותי. האם אני מוכן לאהוב את עצמי כל כך עד שאשמע את האמת הזוהרת שמגיעה מתוך הליבה שלי?"

כן, זוהי תגלית מדהימה, המוכנות להיות המלאות של עצמכם.

כמה מכם שמעו אותנו מספרים את הסיפור אודות להעיז להיות הרועה. הרועה הוא האחד שעומד באומץ וזקוף קומה כך שכול הכבשים, האספקטים של העצמי יוכלו לראות את הרועה בזמן שהוא או היא עומדים יציבים ואומרים: "בואו, בואו, אני הוא מראה הדרך." זה מה שהוא הרועה. הרועה הוא הדלת, או מראה הדרך בעבור כל הכבשים, האספקטים של העצמי. האם אתם מוכנים להיות הקול הזה של הסמכות, המנהיג הזה עבור העצמי? האם אתם מוכנים להיות אלו שמעוררים השראה על הכבשים לבוא הביתה? כל אספקט קטנטן שלכם יכול לבוא הביתה. לבוא הביתה בגלל שיש לכם כזאת חמלה ללא תנאי ואהבה.

אלו הן לא מילים שאפשר לומר בקלות ראש. אתה חייב להדגים זאת. כל היום הרועה והכבשים חיים יחדיו; אתם חייבים להישאר עקביים ולהדגים את זה. זה לא מה שאתם אומרים אבל זה להיות הדוגמא החיה. כל יום, על ידי כך שאתם נשארים בבית בתוך הליבה המקודשת שלכם, להיות הרועה האמיתי של העצמי. זהו כוח חדש לחיות במלאות. באם אתם משחקים את המשחק שנקרא משה שמוביל את הרבים, באם אתם משחקים את המשחק של רועה הכבשים של האספקטים של העצמי, העדר האישי המקודש שנקרא החיים החדשים שלכם.

זהו המסע אשר מוצע לכל אדם. להישאר המוּגְבלוּת שאתם מאמינים שאתם, או להעיז לאפשר לעצמכם להפוך להיות מי שאתם באמת, האדם האלוהי שהתעורר. בזמנים שלי, אייזיס, זאת הייתה המטרה שלנו להיות הגילום של הנשמה/ אדם שלנו. זה למעשה מה שמוצע עכשיו. תנו לרומן האהבה בין הנשמה והיצירה האנושית שלה לזרום ולצמוח.

בואו, בואו, אתם יכולים תמיד להיות בטוחים איתי כאדם האלוהי, הופך להיות שיר הנושא החדש. היו האור של הביטחון והאהבה, בלי סוף. כל סיב, כל אספקט כיבשה, כל זיכרון, כל אמונה, כל משחק ששיחקתי נופלים אל האהבה וחוזרים הביתה.

כאשר הם מסתכלים על המרחב הזה שלכם, הקול של הסמכות, מנהיג האלפה שלכם, האם הם מקבלים השראה לבטוח או שהם רק יושבים מקווים ומעמידים פנים? אולי הפעם אנחנו יכולים לבטוח בך, שלא תברח.

דעו זאת! זוהי ההצהרה שסיימתם לברוח. אתם מוכנים להיות כל אשר אתם. כן, מוכנים להפסיק לומר אני בוחר ולהיות הבחירה החדשה. עכשיו זהו הזמן להדגים זאת. האם אתם מוכנים להיות כל אשר אתם לעורר השראה על האספקטים שלכם? להיות אותנטיים לכול החלקים אשר מֵשחקים מִשחקים, הסיפורים וההרפתקאות של ההיסטוריה שלכם?

האין זה מה שמשה עשה כאשר הוא הסתכל בפניהם של כל אחד ואחת מאלו שהלכו בעקבותיו? הוא באופן תודעתי הכריז "בואו, כיוון שאתם הינכם חלק ממני. בואו, אני אראה לכם דרך חדשה. אני אראה לכם דרך חדשה לחיות באמת." הוא שאל רבים "האם אתם מוכנים לבוא איתי?" אנחנו נעזוב את המקום הזה, שבו נהגנו לחיות, ארץ הסיפורים והחוקים והדיכוי וננדוד יחדיו. אבל אני מבטיח להנהיג אתכם, להנהיג אתכם בדרך חדשה שאתם אולי תראו ותזכרו מי ומה אתם באמת. אדם שרוטט ביצירתיות אין סופית.

אנחנו נקרא לזה הדרך הזוהרת. הדרך הזוהרת תהה לפנינו, אם תאפשרו לעצמי החדש הזה שלכם להיות העצמי האמיתי שלכם זה שחי בתוך הגוף הזה בחיים האלו. שכולם יראו מי מוכן לראות עם העיניים של הנשמה שלו ולא עם עיני האדם המצחיקות והמוגבלות, כיוון שהעיניים האלו אומנו לראות עם פחד. כאשר אתם מסירים את המשקפיים האלו ורואים דרך עיני נשמתכם, אנחנו נראה את הדרך הזוהרת שמונחת לפנינו. אתם תובילו אותם לחיות כאדם דינאמי חדש.

משה הדגים את הדוגמא הארצית הזאת ועורר השראה על רבים. התעוררו! התעוררו לראות את הדרך שלכם שמונחת לפניכם. האם אתם מוכנים? האם אתם מוכנים להפסיק להיות הכבשה שהולכת אחרי, ולהיות הרועה שמנהיג? האם אתם מוכנים?

ועל כך היא כל ההוראה של אייזיס. אייזיס מוכנה להיות הגילום של יצירתיות טהורה. כל רגע, יוצרת, יוצרת את החדש. כל רגע, מוכנה. ואז, ההזמנה היא: האם גם אתם מוכנים? זה לא שאייזיס היא התשובה הסופית. היא מגיעה רק על מנת לעורר השראה. אם אתם מוכנים להיות המעיין הזה של יצירתיות בלתי נגמרת, האם אתם מוכנים? נשמו את רטט הנשמה הזה, הזוהר הזה של כל מה שאתם, אין סופיים, יצירתיות מלאת חמלה. נשמו כל כך עמוק, מקבלים, מקבלים את הקרניים המסנוורות של היצירתיות. האם תאפשרו? האם תאפשרו? כן, כיוון שאייזיס רוצה לחלוק את המתנה הזאת בעבורכם, להביא את זה אל הגילום אל תוך הצורה הפיזית ולהיות כאן עכשיו.

כמנהיגים של המפגש הזה של אייזיס, אנחנו, באהבה חומלת, מזמינים אתכם להיות הזוהר של הנשמה שלכם. כמו דברים רבים בחיים, כמו היום והלילה, כיוון שבממד הזה של דואליות תמיד יש התחלה, אמצע וסוף. ממש כמו גן הפרחים שלכם. ישנו ניצן, פריחה מלאה ואז הם חוזרים לישון חוזרים אל האדמה שוב. אז היה זה בית הספר האורגינאלי של אייזיס, הזרימה של ההוראה של אייזיס שאמרה: העיזו להיות, העיזו להיות הגילום החי הזה. העיזו להיות, לא ללכת אחרי, לא להעתיק אבל להיות. תהיו, הכלי הזה של היצירתיות. זה מאוד שונה, מהדרך שבה המוח מתאר קריאטיביות.

האם אתם מוכנים להיות הגילום של הנשמה הזאת שהיא אתם, להיות מספיק אמיצים על מנת שאחרים יוכלו לראות את העצמי האוטנטי שלכם? אל תברחו, אל תסתתרו, אל תפחדו שתהממו אותם כיוון שלמען האמת, אתם תעוררו בהם השראה כאשר תזרחו. קבלו את האהבה החומלת הזאת שמזמינה: בואו, בואו, לכו אחרי.

כל מה שמשה אמר היה, אני לא גדול יותר, אני לא טוב יותר. הוא הזמין את האחרים להתעורר. הוא האיץ, בואו, בואו, אני עושה זאת על מנת להזכיר לכם, אתם יכולים לעשות את זה גם. כמו שלמעלה כך על האדמה "היו האחד האוטנטי שנקרא את/ה בגוף האנושי." אני הוא ה- להיות הזה כאשר גן עדן וכדור הארץ מתאחדים ביחד להיות המלאות הזאת, קורנים כדי שאחרים יראו. מעוררים השראה, התעוררו, התעוררו, זכרו מי אתם באמת כיוון שהנשמה שלכם אכן יודעת.

ככול שאתם נושמים יותר עם הנשמה שלכם לשמוע אותה, לחוש אותה, לקבל ולהתאהב במי שאתם באמת, הדלת הזאת נפתחת. אנרגיית האיזייס שלכם רק מזמינה: "האם תהיו מי שאתם באמת? האם תעיזו להיות ההוויה הקיימת של כל אשר הוא, המלאות, האמת שאתם? האם אתם מוכנים להיות כל כך אמיצים על מנת לעורר השראה על אחרים להיזכר מי ומה הם?"

כיוון שבזמן הזה, במרחב הרוטט הזה, ישנה מלאות בידיעה שתהיו בטוחים להתעורר, בטוח להתעורר עכשיו. אל תפחדו. אל תפחדו. היכנסו עמוק יותר אל הבטן שלכם אם אתם חשים פחד. זהו שקר; הפחד הוא שקר. אל תפחדו, אתם לא תיפגעו ביחידת החיים הזאת. זה בטוח להתעורר עכשיו, להיות מי שאתם באמת, כיוון שגן העדן והאדמה חוזרים להיות ביחד וזה מזמין אתכם לזרום אל תוך הגדוּלה של כל אשר הוא אתם.

אייזיס מגיעה בזמן הזה על מנת להאיץ בכם להיות מוכנים להעיז להביא לגילום את מי שאתם באמת, האדם האלוהי. העיזו! העיזו להתעורר. העיזו להתעורר. העיזו לפרוח שאולי הם יראו, יקבלו השראה, להיזכר. "אה! זה רק אני!" התעוררו! התעוררו לאמת גדולה יותר, האמת הגדולה יותר הזאת. נשימה אחת בזמנה, כל פעם נשימה אחת בזמנה. כיוון שהפרחים בזוהר שלהם מדגימים שוב ושוב: הם פורחים נשימה אחת בזמנה, כל פעם עלה כותרת אחד בזמנו, נשימה אחת בזמנה. הם לא מתפוצצים ברגע אחד. הם עושים זאת בעדינות, בעדינות.

אז אנחנו מזמינים אתכם גם: כל פעם צעד אחד, כל פעם נשימה אחת. כן, כן, כן. עומדים בזוהר של הנשמה שלכם, היא תחזיק אתכם צמוד, תאמר: "בואו, היפתחו אלינו, היפתחו אלינו על מנת להיות כל אשר אתם, ההוויה  של היקום, ההוויה של כל אשר הווה שתזרום אל תוכי. מעיזים שאולי אהיה שם בעבורכם לראות." לא יותר ולא פחות.

כל כך הרבה יותר ממה שהמוח הקטן יכול לתפוס. אל תפחדו. אל תפחדו. עשו זאת מאוד בחמלה, בחמלה. כן, נשימה אחת בזמנה, נשימה אחת בזמנה. כן.

כן, תודה לכם. תודה לכם שאפשרתם לנו לחלוק איתכם. תודה  לכם.

תרגום לעברית: עדי גל